UA-72380681-1

Nelaukiate pirmadienių, nes atrodo, kad per savaitgalį nespėjote gerai pailsėti? Atostogos dar negreit? Poilsis padės Jums atgauti jėgas, vėl tapti žvaliems, pailsėjusiems ir sėkmingai kibti į naujus darbus. Nebūtina lėkti į tolimus kraštus, poilsis Lietuvoje gali būti itin kokybiškas ir spalvingas. Poilsis Lietuvoje sietinas su jaukia nakvyne viešbutyje, svečių namuose, sodyboje ar viloje, skaniu maistu, geru aptarnavimu ir, žinoma, atpalaiduojančiomis, kūną atgaivinančiomis spa procedūromis. Norintiems aktyvaus poilsio, siūlome išbandyti aktyvias ir ekstremalias pramogas.


Juk namie taip sunku tiesiog atsikvėpti po darbų ir pabėgti nuo įsivyravusios rutinos. Išsirinkite idealiausią vietą poilsiui Lietuvoje, pamirškite rūpesčius, atsipalaiduokite ir tiesiog mėgaukitės poilsiu. Poilsis Lietuvoje viešbučiuose, svečių namuose, sanatorijose. Viskas vienoje vietoje, nakvynė su spa procedūromis ir laisvalaikio idėjomis.


Poilsis Lietuvoje: Druskinkai, Birštonas, Palanga, Trakai, Vilnius ir visa Lietuva. Šauniausi poilsio pasiūlymai už itin geriausią kainą: Nakvynė, Maitinimas, Spa procedūros, Spa pramogos, Aktyvios pramogos. Išskirtiniai poilsio pasiūlymai visoje Lietuvoje.

Sodybos išsidėsčiusios visoje Lietuvoje. Lietuvoje plačiai paplitęs kaimo turizmas siūlantis ne tik poilsį gamtoje, bet ir įvairiausias pramogas, švenčių, renginių organizavimą. Sodybos nuomai dažnai siūlo visą paslaugų paketą: apgyvendinimą, maitinimą, pramogas ir net edukacines programas.


Kaimo turizmo sodybos, Vilos ir nameliai nuomai įrengti patogiai - taip, kad pabėgę iš miesto šurmulio nepasigestumėte įprastų miesto patogumų. Jaukūs kambariai, privatūs vonios kambariai, patalynė, rankšluosčiai, tv ir kitą įranga, ir, žinoma, ramybė kurią sukuria gamta. Sodybos nuomai organizuojančios vestuves ir kitas šeimos šventes bei įmonių renginius, siūlo jaukia prabanga dvelkiančias pobūvių-konferencijų sales, visą reikiamą įrangą ir paslaugas. Sodybos nuomai – puikus pasirinkimas norintiems pasimėgauti poilsiu negalvojant apie rūpesčius, ar atšvęsti šventes patikint visus organizavimo rūpesčius nuomojamos sodybos šeimininkų komandai.


Sodybos nuomai - poilsiui, vestuvėms, šventėms, konferencijoms, seminarui. Sodybos nuomai prie ežero, prie upės, prie jūros. Sodybos nuomai pasirinkimas pagal regioną, paslaugas, pramogas ir kainą. Geriausi sodybos nuomai pasiūlymai Jums.

Laisvalaikio pramogos – tai nepamirštami įspūdžiai ir potyriai. Šiuo metu galima rasti daugybę laisvalaikio idėjų. Laisvalaikio pramogos ore, vandenyje ir ant žemės. Sau arba geriausiems draugams padovanokite įspūdžių kupiną laisvalaikį.


Mėgstate aktyvų laisvalaikį? Tuomet aktyvaus laisvalaikio pramogos, tokios kaip: šokių pamokos, jodinėjimas, šaudymas, nuotykių parkai ir vandens bei dangaus pramogos – Jums puikiai tiks. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams aktyvaus laisvalaikio pramogos „nuneš stogą“! Išskirtinės aktyvaus laisvalaikio pramogos kiekvienam – ir mėgstančiam romantiką, ir dievinančiam ekstremalų sportą. Tad kviečiame mėgautis įvairiausiomis laisvalaikio pramogomis, kurios taps nepamirštamais nuotykiais ir puikiais prisiminimais.


Laisvalaikio pramogos vienam, dviem, poroms, šeimoms, draugams, vaikams bei specialūs pasiūlymai verslo įmonių renginiams, šventėms, seminarams ir mokymams. Informacija apie laisvalaikio pramogas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Geriausi laisvalaikio pramogų pasiūlymai!

Atostogos prie jūros – tai daugelio svajonių atostogos. Saulė, smėlis, jūra, nuostabios akimirkos ir plačios šypsenos. Baltijos jūra -  didžiausias Lietuvos turtas. Lietuvos pajūryje įsikūrę mūsų kurortiniai miestai ir miesteliai traukia atostogauti ir poilsiauti ir lietuvius, ir užsieniečius. Atostogos prie jūros Lietuvoje, poilsis Palangoje, Nidoje, Juodkrantėje, Preiloje, Pervalkoje.


Kad atostogos prie jūros būtų tobulos, svarbu tinkamai išsirinkti kur poilsiausite ir kur apsistosite. Atostogos prie jūros siūlomos Palangoje, Nidoje, Juodkrantėje, Preiloje, Pervalkoje ir kitose kurortinėse vietovėse. Apgyvendinimas, nakvynė, buto nuoma Nidoje, Juodkrantėje, kambario, kotedžo, vilos nuoma ir apartamentai Nidoje, namelių nuoma Preiloje, Pervalkoje, Smiltynėje, Šventojoje, Palangoje. Pasirinkimas tikrai labai gausus.


Geriausi atostogų prie jūros nuomos pasiūlymai Lietuvoje. Išsirinkite geriausią vietą poilsiui prie jūros.


Pramogos ir aktyvus poilsis Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje. Renginiai Kuršių nerijoje, Juodkrantėje, Smiltynėje, Nidoje.  Atostogos prie jūros vasarą ir žiemą, nuomos skelbimai ir geriausi pasiūlymai Jums kasdien!